درباره ما

 

کتاب بهار در سال 1380 به مدیریت آقای احمد خندان، نویسنده و فعال فرهنگی و با هدف انتشار آثار ارزشمند ادبی و دانشگاهی تاسیس شد. زمینه‌ی اصلی فعالیت کتاب بهار، ادبیات عربی و فارسی است که شامل کتاب‌های آموزشی زبان فارسی، شعر، داستان می‌شود.

کتاب بهار

تا کنون بیش از هشتاد عنوان کتاب در زمینه‌های فوق منتشر کرده است.


حاصل دانش و تلاش استادان دانشگاه، هنرمندان، فرهنگیان و دیگر شخصیت‌های فعال در زمینه‌ی فرهنگ و ادب است و در تهیه‌ی آن‌ها به محتوا و کیفیت توجه توامان شده و کتاب‌هایی با بهترین کیفیت در دسترس علاقمندان قرار داده‌ است.

از جمله نویسندگان و مترجمان آثار منتشر شده می‌توان به دکتر محمدرضا سنگری (9 اثر)، دکتر وحید سبزیان‌پور (7 اثر)، زهرا یزدی‌نژاد (9 اثر)، موسی بیدج (4 اثر)، محمد حیدرنژاد (3 اثر)، محمدرضا سهرابی‌نژاد (3 اثر)،

راضیه تجار (2 اثر)، حسین اسرافیلی (2 اثر)، روزبه فروتن‌پی (2 اثر)، دکتر عبدالرضا مظاهری، دکتر مجتبی رحماندوست، فاطمه رمضان‌پور، محمدرحیم نوری، یحیی معروف، محمد پیرحیاتی، فریده شکیبا، انسیه خزعلی، دکتر مهدی فرهانی منفرد، زهراسادات قاضی‌زاده هاشمی، حسین پارسا، نظیرا شمایلی‌فرد، ضیاء الجبوری، فاطمه صحاف، شیرینعلی گلمرادی، رحمت‌اله محبوبی، سیدمحمد آتشی، گیتی سفیری، علیرضا پوربزرگ وافی، جبار قدمی، علی سربداری، محمدرضا زائری و میرشمس‌الدین فلاح هاشمی اشاره کرد.


کتاب بهار

طراحی جلد اکثر کتابهای

حاصل هنر فرزاد ادیبی، هنرمند و گرافیست مطرح کشورمان، است که این مجموعه‌ی ارزشمند می‌تواند مورد استفاده و ملاحظه‌ی هنرمندان و علاقمندان این رشته قرار گیرد.

دست‌اندرکاران ِ این موسسه امیدوارند با استفاده از نظرات مخاطبان و همکاران گرامی به سمت کیفیت بهتر و موثرتر فرهنگی گام بردارند.کتاب‌های این موسسه حاصل دانش و تلاش استادان دانشگاه، هنرمندان، فرهنگیان و دیگر شخصیت‌های فعال در زمینه‌ی فرهنگ و ادب است و در تهیه‌ی آن‌ها به محتوا و کیفیت توجه توامان شده و کتاب‌هایی با بهترین کیفیت در دسترس علاقمندان قرار داده‌ است.

کتاب‌های این موسسه حاصل دانش و تلاش استادان دانشگاه، هنرمندان، فرهنگیان و دیگر شخصیت‌های فعال در زمینه‌ی فرهنگ و ادب است و در تهیه‌ی آن‌ها به محتوا و کیفیت توجه توامان شده و کتاب‌هایی با بهترین کیفیت در دسترس علاقمندان قرار داده‌ است.کتاب‌های این موسسه حاصل دانش و تلاش استادان دانشگاه، هنرمندان، فرهنگیان و دیگر شخصیت‌های فعال در زمینه‌ی فرهنگ و ادب است و در تهیه‌ی آن‌ها به محتوا و کیفیت توجه توامان شده و کتاب‌هایی با بهترین کیفیت در دسترس علاقمندان قرار داده‌ است.

با ما در ارتباط باشید


راه های ارتباطی با کتاب بهار

تماس با ما